Proma MyPlasm CNC System: Difference between revisions

added SWD header pinout
added transistor markings
 
Line 80: Line 80:
| Rxx
| Rxx
|  
|  
|
|-
| T1,T2
| AKPX 12 [SOT-23]
|
|-
| T3-T10
| WF <u>S</u> 81
|  
|  
|-
|-