Orange Pi Series Single Board Computers: Difference between revisions
added Orange Pi 4G-IOT |
added Orange Pi 3G-IOT-A |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! USB (13-pin) | ! USB (13-pin) | ||
! USB OTG | ! USB OTG | ||
|- | |||
| [http://www.orangepi.org/orange%20pi%203g-iot-256mb%20-A/ Orange Pi 3G-IOT-A] | |||
| MediaTek MT6572 | |||
| 2 | |||
| 1.2GHz | |||
| 256 | |||
| Mali-400MP1 @ ??? | |||
| 512MB | |||
| 1 | |||
| | |||
| ? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| ??? | |||
| | |||
| 1 | |||
| | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| [http://www.orangepi.org/Orange%20Pi%204G-IOT/ Orange Pi 4G-IOT] | | [http://www.orangepi.org/Orange%20Pi%204G-IOT/ Orange Pi 4G-IOT] | ||