Orange Pi Series Single Board Computers: Difference between revisions
added Orange Pi RK3399 |
added Orange Pi 4G-IOT |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! USB (13-pin) | ! USB (13-pin) | ||
! USB OTG | ! USB OTG | ||
|- | |||
| [http://www.orangepi.org/Orange%20Pi%204G-IOT/ Orange Pi 4G-IOT] | |||
| MediaTek MT6737 | |||
| 4 | |||
| 1.25GHz | |||
| 1024 | |||
| Mali-T720 MP1 @ ??? | |||
| 8GB | |||
| 1 | |||
| | |||
| ? | |||
| 1 | |||
| | |||
| | |||
| ??? | |||
| | |||
| 3 | |||
| | |||
| (all can) | |||
|- | |- | ||
| [http://www.orangepi.org/Orange%20Pi%20RK3399/ Orange Pi RK3399] | | [http://www.orangepi.org/Orange%20Pi%20RK3399/ Orange Pi RK3399] | ||