Westwind PCB Drilling Air Bearing Spindles: Difference between revisions
added more links |
added D1331-21 entry |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
| 150VAC | | 150VAC | ||
| 350W | | 350W | ||
| [[File:Westwind_D1264-04_Drawing.pdf|64x64px]] | |||
|- | |||
| D1331-21 | |||
| 125,000 | |||
| 166VAC | |||
| 425W | |||
| [[File:Westwind_D1264-04_Drawing.pdf|64x64px]] | | [[File:Westwind_D1264-04_Drawing.pdf|64x64px]] | ||
|- | |- | ||