Proma MyPlasm CNC System: Difference between revisions
added SWD header pinout |
added transistor markings |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| Rxx | | Rxx | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| T1,T2 | |||
| AKPX 12 [SOT-23] | |||
| | |||
|- | |||
| T3-T10 | |||
| WF <u>S</u> 81 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
added SWD header pinout |
added transistor markings |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| Rxx | | Rxx | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| T1,T2 | |||
| AKPX 12 [SOT-23] | |||
| | |||
|- | |||
| T3-T10 | |||
| WF <u>S</u> 81 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||